Clublok. H.C.R. Leemreis Spalstr. 40 Hengelo Gld

 

 Teams voor de competitie 2022 - 2023
 en links voor Biljartpoint en downloaden van roosters

 

 

  

 


  

  

 


   

  

        


 

  

  


 

 


 

 

 

 


  

 

 


  

 

 

 


 

 

  


 

 



 

 

EINDSTAND 3e KLASSE Ben Haverkamp tweede in het Gewest
                 
NR.  Naam   PNT     Car.     BRT.      Moy.      H.S.     P.Moy.     % van Moy.
1 Henk Radsma  6 159 93 1.709 14 1.827 87.978
2 Ben Haverkamp 4 140 89 1.573 7 1.620 93.631
3 Geert Kamphuis 2 113 104 1.086 9 1.131 72.918
4 Tonnie Brugman 0 137 96 1.427 14 83.03 68.804

 

EINDSTAND 3e KLASSE Bandstoten  
                   
Nr. Bondsnr.  Naam T.M.Car.       PNT       Car.       BRT.       Moy       H.S.       % van Moy   
1  155401  B.Haverkamp          27 5 81 90 0.900 8 107.14
2 268097  Roelof Kreeft 30 4 88 86 1.023 6 103.57
3 246507  Frans Polman 27 2 66 75 0.880 7 99.10
4 271589  Geert Dolman 27 1 67 103 0.650 7 74.77

 

 EINDSTAND GEWESTELIJKE FINALE LIBRE 1e KLASSE

Nr Naam  PNT    Car.    BRT.     Moy.     H.S.    P.MOY.  % v. CAR.    % van MOY.  
1  Jan Hendriks5420508.4004411.66611.000133.248
2  Eddie Sander4306545.666259.16692.727127.053
3  Jan de Munnik2209633.317204.54569.66682.604
4  Roef van der Land1228593.864234.40069.09080.307

 



 

Opnieuw worden we geconfronteerd met een sterfgeval in onze gelederen. Nu ontvingen we bericht van overlijden van

                                          THEO VAN AKEN

 We kennen Theo al vele jaren in de biljartwereld. Eerst speelde hij voor het Centrum wat later overging in de Tapperij.
Ook speelde hij bij cafe Wolbrink voor de Keu. Het afgelopen jaar heeft hij de kleuren van onze vereniging gedragen.
We zullen hem missen met zijn vrolijke karakter.

Vanaf deze plaats condoleren wij Henny en rest van de familie en wensen hun veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies


 

 

 

 

 

 

voorronde driebanden derde klasse 2019 - 2020

  

 

 

 

 

 

OP DEZE PAGINA ALLES WAT MET DE DAGCOMPETITIE VERBAND HOUDT


  

KLIK logo voor nieuws van de dagcompetitie op site van het district

 

Klik op logo om naar de pagina te gaan voor alle uitslagen/resultaten en meerdere overzichten

 

uitslagen toernooien 50 plussers

2014

grotere foto

 

Uitslag 50-plus toernooi 2014

Finale gespeeld op 21 mei 2015 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Gerard Geurts      

2. Toon Stortelder

3. Eddo Köhler

4. Jan Roelofsen

  
 2015

 

Uitslag 50-plus toernooi 2015.

Finale gespeeld op 21 mei 2015 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Richard Veerink     (midden)         

2. Wim Vruggink            (rechts)          

3.Bennie Haverkamp    (links)     

  
 2016

 

Uitslag 50-plus toernooi 2016.

Finale gespeeld op 20 mei 2016 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Rob van Kampen     (midden)          22 punten

2. Eddo Köhler            (rechts)            20  "

3. Herman van der Lende    (links)      14  "

  
 2017

 Uitslag 50-plus toernooi 2017.

 

Finale gespeeld op 25 mei 2017

1. Herman van der Lende 31 pnt

2. Rob van Kampen            28 pnt

3. Bert Masselink                 27 pnt

4. Bennie Voskamp             20 pnt

  
 

 Uitslag 50-plus toernooi 2018.

 

1. Gerhard van Kampen 22 pnt 3.80

2. Jan van der Lende 20 pnt   1.24

3. Jan Masselink     14 pnt       1.54

 

  

 

 Uitslag 50-plus toernooi 2019.

 

1 Jan Hendriks                   30 punten  6.533

2 Gerhard van Kampen        28              3.117

3. Wim te Hove                     27               1.180

4. Jan Masselink                   21               1.537